SAMOLEPÍCÍ REKLAMA

Samolepící reklamní výroba je jednou z oborů tzv signmakingu. Používá se především k vytváření různých panelů a poutačů, polepů dopravních prostředků, orientačních a informačních systémů a všude tam, kde je potřeba přilákat pozornost.

K výrobě používáme vyřezávací plotr Summagraphics D1010 s pracovní šíří 1000mm a délkou média až 50m.

Folie sloužící k výrobě používáme od renomovaných výrobců ORACAL, AVERY, 3M, RITRAMA, FASSON a dalších a to s minimální trvanlivostí 7-8let

Ceny si můžete jednoduše odvodit z ceníku k nahlédnutí jsou ukázky.

POLEPY AUTOMOBILŮ

Jednou z nejfrekventovanějších aplikací samolepící grafiky jsou polepy dopravních prostředků. Za těch několik let máme vyrobeno několik set polepů na osobních a nákladních automobilech a užitkových strojích. Někdy se nezadaří a zapomenu udělat fotky, ale nějaké přece jenom najdete zde. Je to stručný výběr, který Vám pomůže se lépe orientovat v nabízených možnostech.

POUTAČE, ŠTÍTY, BILLBOARDY

Další z možností jak využít samolepící reklamu je výroba různých reklamních tabulí, firemních štítů, směrovek a informačních panelů + mnoho dalších aplikací, jako jsou orientační systémy, podlahová grafika atd ....

NÁSTŘIK AUTOPLACHET

Velice blízký obor samolepící reklamy je i nástřik autoplachet a bannerů (reklamních pásů - transparentů). K výrobě slouží převážně na plotru řezané šablony z velice kvalitních materiálů RITRAMA, ASLAN nebo jiných a nástřikové barvy PRINTCOLOR a FINCK. Díky sladěnému systému podklad/barvivo je možno poskytovat na tyto produkty „doživotní“ záruku (myšleno na životnost podkladu a ne vlastníka ). Díky možnostem techniky airbrush je možné vytvářet i velmi realistické obrazy. Na několik ukázek z našich prací se můžete podívat zde. Ceny těchto prací si můžete odvodit podle patřičné oblasti ceníku.

VELKOPLOŠNÝ TISK

Nabízíme tisk ekosolventními a solventními barvami použitelný pro interiér i pro exteriér. Doba životnosti ve venkovním prostředí je cca do 24-48 měsíců podle materiálu. Pro velice exponovaná místa nabízíme velkoplošný tisk na lité folie s laminací a nebo lakem.

POTISK REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ

Dalším oborem je potisk drobných reklamních předmětů, jako jsou propisovací tužky, pera, zapalovače, přívěšky, diáře, otvírače dopisů a mnoho dalších. V nabídce máme cca 8.000 typů těchto předmětů v různých cenových relacích a provedeních. Mezi tuto výrobu lze zařadit též naše oblíbené reklamní nástěnné hodiny a hrnečky. V současnosti nabízíme i plnobarevný potisk reklamních předmětů.

TISKOVINY

Ve spolupráci s různými tiskárnami zajišťujeme dodávky veškerých tiskovin od vizitek až po katalogy, samolepky v rolích, kalendáře a mnoho dalšího.

POTISK TEXTILU a PE TAŠEK

V nabídce jsou různé typy oděvů (trika, mikiny, čepice ..) a velké množství druhů PE a textilních odnosných tašek - potisk se provádí v malých sériích buď nažehlovacími foliemi, sítotiskem a nebo ve větších seriích flexotiskem.

GRAFIKA

Sice na posledním místě v seznamu, ale na prvním ve významu je tvorba grafických návrhů a designu výrobků. Navrhneme pro vaše potřeby kompletní grafický design firmy a s tím samozřejmě všech reklamních propriet :)

 

UKÁZKY  STRUČNÝ CENÍK